Zvukařská škola

Naši lektoři Vás nejen naučí spoustu praktických dovedností a nutné teorie, ale také s Vámi rádi proberou všechny Vaše dotazy a postřehy z praxe.

Lektoři

Aktualizováno úterý 17. březen 2015 13:31

Láďa Greiner - základy studiové práce, Protools

Výuku nahrávacího a editačního programu Protools u nás zajišťuje zkušený odborný lektor MgA. Ladislav Greiner, který je mimo jiné od roku 2005 Pedagog Filmové školy v Písku - Soukromá vyšší odborná škola a Filmová akademie Miroslava Ondříčka a od roku 2012 je odborný asistent - pedagog, zástupce vedoucího Katedry zvukové tvorby na Filmové akademii múzických umění v Praze (FAMU)

Web: http://www.fdb.cz/lidi/207472-ladislav-greiner.html/


EKOLA group, spol s.r. - základy akustiky, měření

Na výuce základů akustiky úzce spolupracujeme s firmou EKOLA, zejména pak s pány akustiky Petrem Novákem a Václavem Moulíkem.

Web: http://www.ekolagroup.cz/


Jan R. Šafařík - mikrofony, procesory, mixy a další

Zvukař s praxí jak v oboru studiové práce tak v koncertním a divadelním ozvučování. Ve zvukařském kurzu vyučuje mikrofonní techniku a technologii, zvukové procesory a společně s Jindrou Varhanem i mixy a další oblasti zvukařiny.

Web: http://www.soundman.cz/


Radek Jandovský - zásady používání elektrické sítě a přívodů, bezpečnost práce

Zvukař a revizák v jedné osobě, který u nás přednáší velmi důležité zásady bezpečnosti práce při práci s elektrickým zařízením.

Web: http://www.zvukarskaskola.cz/


Martin Morávek - rigging

Jeden z mála certifikovaných riggerů u nás s obrovskými zkušenostmi nejen z tuzemských, ale také ze světových koncertních turné a zahraničních produkcí.

Web: https://www.facebook.com/martin.moravek.311


Jindra Varhan - vše ostatní

Ředitel kurzu a také mistr zvuku s bohatými zkušenostmi z ozvučování, ale také z filmové a televizní praxe. Jindra má na starosti nejen zdárný chod školy, ale také tvorbu skript a výuku všech ostatních témat.

Web: http://www.jindravarhan.estranky.cz/


 

V minulosti s námi také spolupracovali:

David Hysek - ex-Protools

Vynikající studiový i ozvučovací zvukař s velkou praxí v akustických hudebních stylech. Působí též jako vedoucí zvukař v sále Filharmonihe Hradce Králové. V kurzu vyučoval práci na DAW systému Pro-Tools, ve svých hodinách však často rád zmínil i mnohé další detaily zvukařského života. Od roku 2011 se přestěhoval do zahraničí, a tak jeho oblast výuky převzali Ondra Muška a Láďa Greiner.

Web: http://www.hejsa.cz/

Zobrazeno: 18943