Zvukařská škola

Vítejte ve zvukařské škole

Náš zvukařský kurz je zaměřený na vzdělávání začínajících zvukařů a zájemců o problematiku ozvučování a je akreditován Ministerstvem školství České republiky. Ať už jste muzikant, který by rád věděl jak zacházet s technikou, divadelní technik, který si chce rozšířit své vědomosti, zvukař se zájmem dozvědět se víc od zkušených kolegů či prostě jen máte zájem dozvědět se více detailů a vychytávek z oboru zvukařiny, kurz "Rekvalifikační kurz Zvukový technik / zvukař" je tu právě pro Vás. Statutárním zástupcem vzdělávacího zařízení a odborným garantem kurzu je Jindřich Varhan.

Krásné vánoční svátky a vše nejlepší do Nového roku

Kategorie: Uncategorised Zveřejněno pondělí 21. prosinec 2015 8:50 Napsal jindra

Přeji všem studentům ročníku 2015-2016, všem lektorům a partnerům Zvukařské školy, krásné Vánoce a mnoho úspěchů, v Novém roce.

Sejdeme se na další přednášce v pondělí 4.1.2016.

Zobrazeno: 3657