Zvukařská škola

.

Zhodnocení proběhlého ročníku 2012-2013

Kategorie: Homepage Zveřejněno sobota 15. březen 2014 3:43 Napsal Super User

Skončil nám další ročník a tedy se mi dostaly do ruky opět zhodnocení od Vás, našich letošních účastníků.

Obecně jsem nesmírně rád, že všichni do jednoho hodnotíte kurz jako přínosný s tím, že byste jej doporučili svým známým a přátelům. Řada z Vás také vyzdvihla kvality lektorů a někteří i jmenovitě, což mi doslova vehnalo slzu do oka. Vaše pochvaly a vlídná slova jsou pro nás motivací do dalších ročníků, takže Vám za ně upřímně děkujeme.

Naopak Vaše kritika, o kterou jsme Vás žádali, nám pomáhá ještě dále vylepšovat úroveň kurzu a všech jeho ročníků následujících. Kupříkladu v minulém roce se v hodnoceních několikrát objevil požadavek na praktickou "kuchařku" pro snímání jednotlivých nástrojů a tak jsem se pokusil přednášku na toto téma do výuky zapracovat a soudě podle vašich reakcí vceku úspěšně (jeden z Vás se o ní ve svém hodnocení dokonce pochvalně zmínil).

Také letos se v hodnotících materiálech objevilo společné dvojnéma, které se týkalo nevyrovnaného časového přídělu některých předášek a několika souvisejících okolností. Věřím, že se Jindrovi do příštích ročníků podaří najít způsob jak přednášky o digitálních mixech zhustit do kratšího časového rámce tak, abychom mohli více času věnovat praktickým přednáškám na téma praxe, nastavení systému či měření. Každopádně nám držte palce, protože jak sami tušíte to po organizační stránce nenude mít Jindra snadné.

Postřehl jsem také několik zajímavých nápadů na zpestření přednášek, pokud by Vám to nevadilo v příštích dnech bych je tu s vámi postupně probral tak, jak budu uveřejňovat jednotlivá zhodnocení (doufám, že nikomu jejich zveřejnění nebude vadit).

Ještě jednou díky za Vaši přízeň a za hojnou chválu naší Zvukařské školy, které se nám Vašimi ústy dostalo. Velice si této přízně vážíme a budeme se těšit, že se s mnohými z Vás potkáme někde na akci.

Za lektory a organizátory Zvukařské školy SPEKTRUM
Jan R. Šafařík
Zobrazeno: 4562